Proč zvolit právě VAG-Prog ?

Program VAG-PROG používá MicroOBD rozhraní

Toto je Evropský produkt s dvouletou zárukou a plnou licencí.
Prodáváme originální produkt s dvouletou zárukou. Nejedná se o žádný čínský klon. Nemusíte se obávat, že Vás bude navštevovat Policie ČR a vyšetřovat podezření z tr. činu porušování autorského práva podle § 152 tr. zákona. Nelegální kopie našich programů aktivně potíráme.

K programu je poskytována technická podpora a aktualizace!

Výroba, programování a testování Micro OBD rozhraní je zcela automatizováno, ruční práce je omezena na naprosté minimum, což se projevuje na kvalitě produktu.

Máme vlastní vývoj a výzkum. Provádíme testování na vozidlech i řídících jednotkách. Naše vývojové pracoviště je vybavené moderní technikou a máme stovky řídicích jednotek na testování. U každé řídící jednotky provádíme důkladnou analýzu programového vybavení, proto jsme schopni zaručit u podporovaných ŘJ bezchybnou funkčnost programu. Tím se lišíme od konkurence, která až na výjimky neprovádí vlastní vývoj a veškeré informace získáva "odposlechem" komunikace programů našeho typu. Tato skutečnost má v některých situacích velmi nepříjemné důsledky ve formě trvale poškozených nebo nefunkčních řídících jednotek (např. u motorové jednotky nebo airbagu může být skrytá závada velmi nebezpečná).

Copyright (c) SECONS s.r.o. 2004-2013